Views Tools (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: This action cannot be undone!
nl: Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: Delete display
nl: Weergave verwijderen
