Views Tools (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire
