Views Tools (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok
