Views Tools (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Views
pt: Visualizações

en: View
pt: Mostrar
