Views Tools (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр
