Views Tools (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži
