Views Tools (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед
