Views tree (3.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Off
et: Väljas

en: List type
et: Loendi liik

en: Collapsed
et: Suletud

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: About
et: Programmist

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
et: Vali väli (väljad) millest automaatjätkamise vidinaga otsitakse.
