Views tree (3.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Off
fi: Pois päältä

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Search fields
fi: Hakukentät

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: About
fi: Tietoja

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
fi: Valitse kentät joista haetaan käytettäessä automaattisesti täydentyvää kenttää.
