Views tree (3.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Views
id: View

en: Expanded
id: Diluaskan

en: Off
id: Matikan

en: List type
id: Jenis daftar

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: Search fields
id: Bidang pencarian

en: About
id: Tentang

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
id: Pilih bidang yang akan di cari ketika menggunakan widget pelengkap otomatis.
