Views tree (3.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Off
oc: Desactivat

en: List type
oc: Tipe de lista

en: About
oc: A prepaus
