Views tree (3.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Off
ru: Выкл

en: List type
ru: Тип списка

en: Collapsed
ru: Свернуто

en: Search fields
ru: Поля для поиска

en: <None>
ru: <Нет>

en: About
ru: Информация

en: Display the results as a nested tree
ru: Показать результаты в виде вложенного дерева

en: Parent field is invalid: %field
ru: Поле родителя не действительно: %field

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ru: Выберите поле(я), по которому(ым) будет вестись поиск при использовании виджета автодополнения.
