Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>
