Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Expanded
es: Expandido

en: Off
es: Desactivado

en: List type
es: Tipo de lista

en: Operation
es: Operación

en: Collapsed
es: Plegada

en: Search fields
es: Buscar campos

en: <None>
es: <Ninguno>

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
es: Seleccione el/los campo/s en los que se buscará cuando se use el control autocompletar.
