Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Expanded
he: מורחב

en: Off
he: כבוי

en: List type
he: סוג רשימה

en: Operation
he: פעולה

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Search fields
he: שדןת חיפוש

en: <None>
he: <ללא>
