Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Off
hi: बंद

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: Operation
hi: काम

en: Search fields
hi: खोज क्षेत्र

en: <None>
hi: <कोई नहीं>
