Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Expanded
ro: Expandat

en: Off
ro: Oprit

en: List type
ro: Tip listă

en: Operation
ro: Operație

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Search fields
ro: Câmpuri de căutare

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ro: Selectați câmpul(rile) care vor fi căutate la folosirea widget-ului de autocompletare.
