Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Off
vi: Tắt

en: List type
vi: Kiểu danh sách

en: Operation
vi: Thao tác

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp

en: <None>
vi: <Không>
