Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Expanded
ar: موسع

en: Off
ar: إيقاف

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Operation
ar: عملية

en: Search fields
ar: بحث الحقول
