Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Off
cs: Vypnuto

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Operation
cs: Operace

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: <None>
cs: <Nic>
