Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Off
cy: I ffwrdd

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo

en: <None>
cy: <Dim>
