Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Off
el: Κλειστό

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Search fields
el: Αναζήτηση πεδίων
