Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Expanded
gl: Expandida

en: Off
gl: Desactivado

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Operation
gl: Operación

en: Collapsed
gl: Contraida
