Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Off
hu: Ki

en: List type
hu: Lista típusa

en: Operation
hu: Művelet

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Search fields
hu: Mezők keresése

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
hu: Ki lehet választani azokat a mezőket, melyek az automatikusan kiegészített felületi elemmel lesznek kereshetők.
