Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Off
sk: Vypnúť

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Operation
sk: Operácia

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.
