Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Expanded
ca: Expandit

en: Off
ca: Inactiu

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Operation
ca: Operació

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Search fields
ca: Camps de recerca

en: <None>
ca: <Cap>

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ca: Seleccioneu el(s) camp(s) on es buscarà a l'utilitzar el giny d'autocompletat.
