Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Expanded
da: Udvidet

en: Off
da: Afbrudt

en: List type
da: Listetype

en: Operation
da: Handling

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Search fields
da: Søgefelter

en: <None>
da: -Ingen-

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
da: Vælg de felter som autocomplete widget skal søge i.
