Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Views
jv: View

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Operation
jv: Operasi

en: <None>
jv: <Kosong>
