Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Off
lv: Izslēgts

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Operation
lv: Operācija

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt
