Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: <None>
eu: <Ezer ez>
