Views tree (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Expanded
fa: گسترده

en: Off
fa: خاموش

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Operation
fa: عملکرد

en: Search fields
fa: فیلدهای جستجو

en: <None>
fa: <هیچکدام>
