Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Views
it: Viste

en: Expanded
it: Espanso

en: Off
it: Spento

en: List type
it: Tipo di elenco

en: Operation
it: Operazione

en: Collapsed
it: Raggruppato

en: Search fields
it: Campi di ricerca

en: <None>
it: <Nessuno>
