Views tree (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Off
lt: Išjungta

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: <None>
lt: -Joks-
