Views tree (8.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Off
pl: Wyłączony

en: List type
pl: Typ listy

en: Operation
pl: Czynność

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Search fields
pl: Pola wyszukiwania

en: <None>
pl: <Brak>

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
pl: Wybierz pole(a), które będzie (będą) wyszukiwane podczas wykorzystywania widżetu autouzupełniania.
