Views vCards (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Configuration
ast: Configuración
