Views vCards (3.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
