Views vCards (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Views
eo: Vidoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: City
eo: Urbo

en: Displays
eo: Vidigiloj
