Views vCards (3.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Views
eu: Bistak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Address
eu: Helbidea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Photo
eu: Argazkia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak
