Views vCards (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
