Views vCards (3.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Views
oc: Vistas

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Address
oc: Adreça

en: Company
oc: Societat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: City
oc: Vila

en: Full name
oc: Nom complet

en: Website
oc: Site web

en: Attach to
oc: Estacar a

en: About
oc: A prepaus

en: Displays
oc: Afichatges

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples
