Views vCards (3.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Title
es: Título

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Country
es: País

en: Views
es: Vistas

en: Not found
es: No encontrado

en: Phone
es: Teléfono

en: Address
es: Dirección

en: Company
es: Empresa

en: Configuration
es: Configuración

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Full name
es: Nombre completo

en: Website
es: Página web

en: Photo
es: Foto

en: Attach to
es: Adjuntar a

en: About
es: Acerca de

en: Primary E-mail
es: Correo electrónico principal

en: Displays
es: Presentaciones

en: Multiple displays
es: Presentaciones multiples
