Views vCards (3.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Views
hi: द्रश्य

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Company
hi: कम्पनी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में
