Views vCards (3.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
