Views vCards (3.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
