Views vCards (3.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: Country
pt: País

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: Company
pt: Empresa

en: Configuration
pt: Configuração

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: City
pt: Município/Concelho

en: State/Province
pt: Distrito

en: Full name
pt: Nome completo

en: Photo
pt: Fotografia

en: Attach to
pt: Anexar a

en: About
pt: Sobre

en: Multiple displays
pt: Múltiplas vistas
