Views vCards (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Țară

en: Views
ro: Vizualizări

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Company
ro: Companie

en: Configuration
ro: Configurație

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Full name
ro: Numele complet

en: Attach to
ro: Atașat la

en: About
ro: Despre

en: Displays
ro: Afișări

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple
