Views vCards (3.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
