Views vCards (3.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Website
ug: تور بەت

en: About
ug: ھەققىدە
