Views vCards (3.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Display
cs: Zobrazit

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Company
cs: Společnost

en: Configuration
cs: Nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Website
cs: Webová stránka

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: About
cs: Popis

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení
