Views vCards (3.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Views
ur: ویوز
